Cena Notcoina (NOT) wzrasta o 40%, oznaczając największe zyski po Airdropie

Wzrost ceny Notcoina nastąpił chwilę po niedawnym airdopie, w którym otwarte zainteresowanie wzrosło do ponad 100 milionów dolarów, a krótkie likwidacje przekroczyły 4,4 miliona dolarów.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Dzienny wolumen obrotu Notcoinem wzrósł o ponad 450% do ponad 1 mld USD.
  • Gwałtowny wzrost otwartego zainteresowania Notcoinem, który wzrósł z 44 milionów dolarów do 101 milionów dolarów w ciągu 24 godzin.
  • Wzrost cen wywołał również gwałtowny wzrost krótkich likwidacji o wartości 4,4 miliona dolarów.

Wbrew szerszej korekcie rynkowej, oparty na Telegramie Notcoin (NOT) wzrósł o oszałamiające 40% w ciągu ostatnich 24 godzin, a jego dzienne obroty wzrosły o 450% do ponad 1 miliarda dolarów. Rajd ten stanowi świeży powiew dla inwestorów po tygodniu bezczynności. W momencie publikacji cena Notcoina (NOT) wynosi 0,007899 USD, a kapitalizacja rynkowa 811 mln USD.

Gwałtowny wzrost popularności Notcoina

Niezwykły wzrost NOT zbiega się z rosnącą popularnością Notcoin, gry typu play-to-earn Web3 hostowanej na Telegramie. Gra ta pozwala użytkownikom na konwersję waluty w grze na tokeny NOT, przyciągając znaczne zainteresowanie ze strony ogromnej bazy użytkowników Telegrama.

Moneta doświadczyła znaczącego odbicia po bardzo oczekiwanym zrzucie, który początkowo nie przyniósł natychmiastowych zysków posiadaczom.

Renomowany trader kryptowalutowy Zen prognozuje bycze nastroje dla NOT w perspektywie średnioterminowej. „Długoterminowa perspektywa zależy od rynku, ale najprawdopodobniej również będzie bycza. Spadki są do kupienia” – dodał analityk.

Po airdropie nastroje społeczne Notcoina gwałtownie wzrosły, a jego niedawny wzrost cen sprawił, że ponownie znalazł się w centrum uwagi. Zespół projektu niedawno porównał Notcoina z Bitcoinem, zaznaczając ten kamień milowy ogłoszeniem NOT Airdrop Phase 1. Niedawna ankieta na Twitterze, która przyciągnęła 29 711 uczestników, w przeważającej mierze faworyzowała Notcoina, z 86,2% wyrażającymi preferencje w stosunku do Bitcoina, który zebrał 13,8% głosów.

NOT Open Interest Shoots

W ciągu ostatnich 24 godzin otwarte pozycje wzrosły z 44 mln USD do 101 mln USD, co zbiegło się ze wzrostem cen o ponad 40% w tym samym okresie. Wzrost ten wskazuje na silny wzrostowy sentyment na rynku kontraktów terminowych, a inwestorzy wykazują chęć zajmowania długich pozycji.

Niedawny wzrost cen doprowadził również do lawiny krótkich likwidacji, jeszcze bardziej podnosząc ceny. Zgodnie z danymi Coinalyze, w ciągu ostatnich 24 godzin doszło do krótkich likwidacji o wartości ponad 4,4 miliona dolarów.

Rynek wykazuje bycze nastawienie do Notcoina, napędzane wprowadzeniem innowacyjnej funkcji zwanej „misjami zarobkowymi”. Funkcja ta umożliwia użytkownikom pasywne zarabianie tokenów NOT poprzez angażowanie się w projekty partnerskie i społeczności.

Ponadto użytkownicy mogą zwiększyć swoje nagrody, stawiając NOT, a wyższe poziomy oferują znaczne zwroty. To ulepszenie znacznie zwiększa atrakcyjność projektu zarówno dla nowych, jak i obecnych inwestorów.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours