Shiba Inu Exec potwierdza ogromny zrzut Shibarium, czego się spodziewać?

Szefowa marketingu Shiba Inu, Lucie, ogłosiła ważne informacje na temat nadchodzącego zrzutu na Shibarium, jednak oficjalne szczegóły są nadal owiane tajemnicą.

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA

  • Lucie z Shiba Inu zwróciła uwagę na aktualizację airdrop w niedawnym poście na X.
  • Określiła tę okazję jako sposób na zdobycie darmowych tokenów poprzez zaangażowanie społeczności i inne zadania.
  • Oficjalne szczegóły zrzutu Shibarium nie zostały jeszcze ujawnione przez K9 Finance.

W niedawnym poście na X (dawniej Twitter), szefowa marketingu Shiba Inu, Lucie, rozbudziła społeczność SHIB zapowiedzią masowego zrzutu na Shibarium. Lucie ujawniła kilka ekscytujących szczegółów na temat nadchodzącego zrzutu. Ponadto zaoferowała wgląd w pouczającą rozmowę z Buzzem, współzałożycielem K9 Finance, który jest oficjalnym projektem partnerskim Shibarium.

Rozpoczynając post, Lucie pochwaliła Buzza, ujawniając, że przeprowadziła z nim „niesamowitą rozmowę”. Stwierdziła: „Jak zwykle imponuje nie tylko jako wybitny programista, ale także jako ktoś, komu można zaufać. W dziedzinie, w której niezawodność jest rzadkim towarem, z przyjemnością podkreślam jego uczciwość”.

Zespół Shiba Inu przygotowuje się do zaoferowania Airdrop

To poparcie nadaje pozytywny ton nadchodzącym wydarzeniom w Shibarium. Ponadto podkreśla godny zaufania charakter deweloperów zaangażowanych w ekosystem. Co więcej, najważniejszym punktem postu Lucie z Shiba Inu było ogłoszenie zrzutu, który opisała jako szansę na zdobycie darmowych tokenów.

„Będziesz mógł zdobywać punkty po prostu łącząc się z Shibarium, używając Shibarium i posiadając określone tokeny, takie jak $LEASH i $Knine” – napisała. Inicjatywa ta ma na celu nagradzanie użytkowników za ich zaangażowanie i lojalność wobec ekosystemu Shibarium. Co więcej, dystrybucja tokenów będzie oparta na zasobach i działaniach uczestników, co czyni ją bardzo oczekiwanym wydarzeniem dla społeczności.

Lucie wyjaśniła dalej: „Darmowe tokeny zostaną rozdane wszystkim zaangażowanym, a ich ilość będzie zależeć od stanu posiadania i aktywności”. W związku z tym strategia ta zachęci społeczność Shiba Inu do aktywnego uczestnictwa w sieci Shibarium i promowania korzystania z określonych tokenów. Może to zwiększyć zaangażowanie społeczności.

Dzieląc się „nadrzędną” ideą, Lucie zauważyła, że zespół ogłosi ostateczną strukturę i szczegóły zrzutu w późniejszym terminie. „Oficjalne i ostateczne wymagania zostaną ogłoszone we właściwym czasie przez K9 Finance” – wspomniała liderka Shiba Inu. Ponadto podkreśliła, że obecne informacje to tylko „nieoficjalny przeciek”.

Buzz potwierdził aktualizację, stwierdzając: „Tak, rzeczywiście K9 DAO przeprowadzi zrzut z mocą wsteczną”. Działania, które określą nagrody, obejmują „długość posiadania, przejście do Shibarium, testowanie K9 w sieci testowej, stakowanie KNINE, korzystanie z DApps w Shibarium”. W związku z tym będzie to „retroaktywny” airdrop.

Cena SHIB & KNINE na dzień dzisiejszy

Moneta Shiba Inu była świadkiem niewielkiego odbicia, gdy większość czołowych kryptowalut odzyskała równowagę. W momencie publikacji cena SHIB wzrosła o 1,12% do 0,00002465 USD w sobotę, 25 maja, przy kapitalizacji rynkowej wynoszącej 14,52 mld USD. Wręcz przeciwnie, 24-godzinny wolumen obrotu SHIB spadł o 38% do 530,95 mln USD.

Jednak pomimo ożywienia cena Shiba Inu nadal znajdowała się poniżej kluczowego poziomu oporu 0,000025 USD. Niemniej jednak, według Coinglass, otwarte zainteresowanie SHIB wzrosło o 3,24% do 80,67 mln USD. Shiba Inu odnotował również znaczące długie likwidacje, co sugeruje nadchodzący niedźwiedzi zwrot.

Z drugiej strony, cena KNINE spadła o 3,76% do 0,00002543 USD pomimo ogłoszenia zrzutu. Jednak kryptowaluta K9 Finance początkowo odnotowała zyski z powodu optymizmu wokół zrzutu. Niemniej jednak zyski były krótkotrwałe i wkrótce potem rozszerzyły się na czerwono.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours